Watsons Kataloğu Mayıs 2018 Fırsatları

Sonraki

Mayıs ayının gelmesiyle beraber Watsons katalog fırsatlarında bahar festivali ürün kampanyaları başlamış oldu. Yüzlerce üründe indirim ve kampanya bulabileceğiniz katalog’da hediyeli bir çok ürün fırsatı da sizleri bekliyor.

Mayıs ayında Watsons bahar festivali kapsamında 100 üründe ikincisi 1 TL kampanyası öne çıkarılmış. Watsons kart’a özel puan fırsatları ve bir çok üründe indirim kampanyası düzenlenmiştir. 10 TL’lik alışverişlerinizde seçili bakım ürünlerinde %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Watsons Mayıs katalog fırsatları sadece yukarıda bahsettiğimiz kampanyalar ile sınırlı değil. Seçili ürünlerde, İkincisi %50 indirimli, Watsons Kart’a özel ekstra %25 indirimli ürünler fırsatları sunulmuş durumda. Bu kampanyalardan bir tanesi de NOTE PERFECTING ürününe yapılmış. Bu ürünü Watsons Kart ile almanız durumunda 3 Kat Puan ve %25 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Live Clean 350 ml. Şampuan Çeşitlerinde %25 indirim, Ashley Joy Şampuan Argan&Zeytinyağlı 400 ml. %25 indirim, Elseve Saç Bakım Ürünlerinde %30 indirim, Biomagic Saç Boyası Çeşitlerinde %30 indirim, Colour Specialist Saç Boyası Çeşitleri indirimli 25,90 TL ve OJE + Koruyucu Set HEDİYE fırsatları bulunmaktadır.

24 Sayfadan oluşan Watsons katalog kampanyaları 3 Mayıs – 30 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır ve mağaza stokları ile sınırlıdır. Mayıs ayı boyunca kampanyalardan yararlanabileceğiniz yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bay – Bayan herkesin yararlanabileceğini düşündüğümüz Watsons katalog görselleri incelemenize sunulmuştur.

Watsons Kataloğu Mayıs 2018 Fırsatları


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.