Migros Aktüel Ürünler Kataloğu 10 Mayıs – 23 Mayıs 2018

Sonraki

Migroskop kataloğu 701.sayısının büyük çoğunluğunu Ramazan ayı ürünlerine ayırmış durumda. Migros aktüel ürünler kataloğu 10 Mayıs – 23 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olup detayları incelemenize sunulmuştur.

Yeni dönem Migroskop kataloğu’nda bol bol Money puan fırsatları bulunuyor. Money puanların yanında ayrıca bol bol indirim kampanyalarında düzenlenmiş. Alışverişlerinizde Money Club Kart ve Money Bonus kart kullanımlarınızda bol bol Money puanlar sizleri bekliyor.

10 Mayıs itibariyle tek seferde 30 TL ve üzeri bakliyat, bulgur, pirinç, salça ve un alışverişlerinize 10 Money HEDİYE! Diğer bir fırsat ise, tek seferde 35 TL ve üzeri tüm açık servis peynir ve et şarküteri ürün alışverişlerinize 10 Money HEDİYE fırsatları sunulmuş durumda. Bu kampanyalara ek olarak tek seferde 30 TL ve üzeri piliç, hindi, uzman kasap köfte alışverişlerinize 10 Money HEDİYE! Tek seferde 30 TL ve üzeri paketli çay ve şeker alışverişleri yapmanız durumunda 10 Money HEDİYE! Tek seferde 30 TL ve üzeri bal, reçel, tahin, pekmez ve krem çikolata alışverişlerinize 10 Money HEDİYE fırsatları bulunmaktadır.

Kipa Aktüel 10 Mayıs 2018 Kataloğu‘nu İncelediniz mi?

Migros markette Ramazan erzak paketi seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. 3 farklı Ramazan erzak kolisi düzenleyen Migros marketlerde, Bereket Paketi 29,90 TL’den, Lezzet Paketi 49,90 TL’den ve Ziyafet Paketini 74,90 TL’den alımınıza sunmuştur. Ramazan erzak kolisi toplu alımlarınızda da sizleri çeşitli süprizler bekliyor. Tek seferde 250 adet Ramazan kolisi alılarınıza 10 Money HEDİYE fırsatı sunuluyor. Money Bonus ile 100 TL ve üzeri alışverişlerde Ramazan Kolisi alışverişlerinizde geçerli olacak %25 indirim fırsatı sunulmuştur.

Migros aktüel ürünler kataloğu incelememize indirim fırsatlarıyla devam ediyoruz. Carte D’or ürünlerinde %25 indirim, Pakmaya ürünlerinde %20 indirim fırsatı sunulmuştur. Tek seferde 13 TL ve üzeri hurma alışverişlerinize 2 Money HEDİYE! Tek seferde 10 TL’lik paketli kuru tatlı veya Güllaç alımlarınıza 4 Money HEDİYE! 10 Mayıs Perşembe günü başlayan Migroskop kataloğu fırsatları 23 Mayıs 2018 Çarşamba gününe kadar devam edecektir. Alışverişlerinizde Money Club Kartınızı veya Money Bonus kartınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Migros Aktüel 10 Mayıs 2018 - Migroskop Kataloğu


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.