Metro Market Mayıs 2018 Kampanya Kataloğu

Mayıs ayına girmemizle beraber Metro market katalog fırsatları da yenilenmiş oldu. Müşterilerine her ay düzenlediği ve 1 ay boyunca sürdürdüğü kampanyalarında sektöre özel ürün fırsatları sunulmaya devam ediyor. 1 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya detayları yazımızın devamında.

Her ay farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan ürünleri farklı kataloglarda toplayıp bunları yayınlayan Metro market, Mayıs ayında da Brassrie, Otel, Balık, Kebap, Esnaf, Bakkal gibi sektörel firmalara özel kampanya kataloglarını yayımlamıştır. Ayrıca her iş yerinde kullanılan Ofis kırtasiye ihtiyaçları ile ilgili ayrı bir katalog daha yayımlamıştır. Son olarak Ayvalık, Edremit ve Fethiye bölgelerinde geçerli olacak ayrı bir kampanya kataloğuda mevcuttur.

1 Mayıs itibariyle geçerli olacak Metro merket katalog fırsatlarını sektörel olarak hemen aşağıda kısaca inceledik ve görsel kataloglarını incelemenize sunmuş durumdayız.

1 – 31 Mayıs 2018 Bakkallar, Büfeler ve Benzin İstasyonları Metro Market Kataloğu

Metro market, tüketicilerin belkide en çok kullandığı Bakkal, Büfe ve Benzin İstasyonlarına özel çıkarttığı ve içinde Kuru Gıda, Deterjan, Kullan-At Kozmetik ürünleri, Unlu Mamuller / Şarküteri ve Konserve ürünleri, Soğuk ve Sıcak İçecekler, Şekerleme ürünlerinin bulunduğu bu katalog’da hediyeli ürün kampanyalarıda bulunmaktadır.

  • Tüm Ülker Atıştırmalıklarda KDV Dahil 50 TL alışveriş yapmanız durumunda %2 indirim!
  • 150 TL’lik Elvan Alışverişlerinize 1 Kutu 24×60 gr. Today Snowball Çeşitleri HEDİYE!
  • 100 TL’lik Torku Alışverişlerinize 1 Koli 24×40 gr. Favorimo Çoko Çeşitleri HEDİYE!
  • 80 TL’lik Tüm Maden Suyu alışverişlerinize 1 Koli Beypazarı / Kızılcahamam / Sırma Maden Suyu HEDİYE!
  • Bakkal Kataloğunda yer alan Deterjan ve Kozmetik ürünlerinden Toplamda 200 TL ve üzeri alışverişlerde 3 ADET 1 Kg. Balküpü Şeker HEDİYE!

Metro market katalog

1 – 31 Mayıs 2018 Balık Restoranları Metro Market Kataloğu

Balık Restoranları için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bu Metro market katalog fırsatlarında bulabilirsiniz. Peynir’den Süzme Yoğurda kadar seçili ürünler uygun fiyatlardan Mayıs ayında satışa sunulmuştur. Yine seçili bazı ürünlerde Çok Al Az Öde fırsatlarıyla kampanyalar bulunmaktadır. Cam ve porselen ürün fırsatlarınıda bulabileceğiniz katalog fırsatlarını incelemek için aşağıda ki resme tıklamanız yeterlidir.

Metro market katalog

1 – 31 Mayıs 2018 Brasserie Metro Market Kataloğu

Mayıs ayının en geniş kapsamlı kataloğu olan Brasserie ürün kataloğu tam olarak 32 sayfadan oluşmaktadır. Evlerde, Restorantlarda ve Büfelerde kullanbileceğiniz bir çok ihtiyaç malzemesi fırsatları Brasserie Metro market kagatog’da.

Metro market katalog

1 – 31 Mayıs 2018 Esnaf Lokantası Metro Market Kataloğu

Esnaf lokantaları için çıkartılan bu katalogda seçili yüzlerce üründe kampanya bulmak mümkün. Bakliyat ürünlerinden Tatlı ürünlerine kadar her türlü ihtiyacın karşılanabileceği Metro market katalog fırsatları sizleri bekliyor. Kataloğun hemen girişinde ilk kampayamız ile karşılaşıyoruz. Bakliyat alışverişlerinizde 30 TL indirim fırsatı sunulmuş durumda. Diğer fırsatlar için hemen alttaki görsele tılayabilirsiniz.

Metro market katalog

1 – 31 Mayıs 2018 Kebap Restoranları Metro Market Kataloğu

Mayıs ayında da Kebap Restoranları unutulmamış ve onlara özel Metro market kampanya kataloğuda yayımlanmıştır. Kebap restoranlarında ihtiyaç duyulan bir çok fırsat sunulmuş durumda. Kebap restoranları için düzenlenen kampanyalar için hemen altta ki resme tıklayınız.

Metro market katalog

1 – 31 Mayıs 2018 Oteller için Metro Market Kataloğu

16 sayfadan oluşan Metro market Otel kataloğunda, Gıda ürünlerinden Televizyonlara, Personel kıyafetlerinden Mutfak züccaciye ürünlerine kadar yüzlerce üründe fırsatlar sunulmuş. Plajda kullanılmak üzere masa, sandalye ve Şezlong gibi ürünleride temin edebileceğiniz bu ay ki Metro market Otel kataloğunun detaylarını incelemek için hemen altta ki resme tıklayarak görsel kataloğa geçiş yapabilirsiniz.

Metro market katalog

1 – 31 Mayıs 2018 Ayvalık, Edremit ve Fethiye Bölgesi için çıkartılan Metro Market Kataloğu

Metro marketin bölgesele olarak düzenlediği alışveriş katalogları da mevcuttur. Mayıs ayında geçerli olacak ve sadece Ayvalık, Edremit ve Fethiye bölgesini kapsayacak olan bu katalogda ki ürünleri incelemek için altta ki görsele tıklayınız.

Metro market katalog

Mayıs ayına özel olarak düzenlenmiş bu 7 ayrı katalog fırsatlarını kısaca sizlere açıklamaya çalıştık. 1 Mayıs 2018 Salı günü başlayan Metro market katalog fırsatları 31 Mayıs 2018 Perşembe günü sona erecektir. Toptan ürün almak isteyenlerin bir numaralı adresi haline gelmiş Metro market katalog fırsatlarını en güncel haliyle sitemizden takip edebilirsiniz.

 


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.