Metro Market Katalog 26 Nisan – 9 Mayıs 2018

Sonraki

Metro market Nisan ayının son katalog fırsatlarını duyurdu. 26 Nisan 2018 tarihinde başlayacak Metro Market katalog kampanyaları 9 Mayıs 2018 Çarşamba gününe kadar sürecek. 32 sayfadan oluşan indirim kataloğu detayları yazımızın devamında.

Küçüklü büyüklüğü marketler kendi yaptıkları kampanyalar dışında bankalar ile düzenledikleri taksit veya puan fırsatlarıyla da tüketicileri mağazalarına çekmeye çalışıyorlar. Metro market’te Garanti Bonus ile yaptığı anlaşma sonucunda 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL Bonus kazanma imkanı sunuyor. Kampanyaya SMS veya Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Harcama yapmadan önce METRO yazıp 3340’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bonus Flaş uygulamasından başvuru yapmak için ilgili kampanyayı bulup HEMEN KATIL butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bonus Flaş uygulamasını indirmek için www.bonusflas.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Artık ramazan ayına girdik sayılır ve ramazana özel bir çok kampanya düzenlenmeye başladı. Metro gross market’te Ramazan ayına özel bir çok üründe avantajlı fiyatlar sunmuş gözüküyor. Özellikle Metro market katalog’da ÖZEL FİYAT ibareli ürünlere göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

26 Nisan tarihli Metro market katalog kampanyalarında bebek ürünlerinden temizlik ürünlerine, kozmetik bakım ürünlerinden gıda ürünlerine kadar yüzlerce üründe kampanya çok avantajlı fiyatlardan sizleri bekliyor. Araç aksesuarları, Televizyonlar, Buzdolapları, Porselen ürünler ve cam ürün kategorilerinde kampanyalarda bu katalogda yerini almış durumda.

Metro Market Katalog 26 Nisan 2018


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.