Metro 1 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Temizlik ve Gıda ürünlerini toptan almak isteyenler uğrak markası olan Metro Market 1 – 14 Mart 2018 tarihleri arasında yüzlerce ürüne yaptığı kampanya katalogunu beğenimize sunmuş durumda.

Daha öncesinde sadece bakkal, mini market, iş yeri vb. İşletmelere satış yapma politikası ile müşterilrine hizmet veren Metro Market, son 1-2 yıldır perakende tüketiciyede kapılarını açmış durumda. Bizce bu girişiminde sonra Metro Market fiyatları avantajını kaybetmiştir. Çoğu ürün fiyatları diğer marketlere göre pahalıdır. Alım yaparken bunlara mutlaka dikkat ediniz.

Diğer firmalarla fiyat karşılatırması yapabilmeniz için Metro katalog detaylarını sitemizde paylaşıyoruz. Metro katalog detaylarına bakacak olursak.

Metro katalog’da 1 – 14 Mart tarihleri arasında Maximum kredi kartı kampanyasını görüyoruz. Bu kampanyadan yararlanmanız için, tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda 30 TL MaxiPuan kazanma şansı sizleri bekliyor. Kampanya ya katılmak için iki yönteminiz bulunmakta. Birincisi Miximum Mobil uygulamasını girip ilgili kampanya sayfasına geçip “Katıl” butonuna tıklamanız gerekiyor. İkinci yöntem ise “METRO” yazıp bir boşluk bırakarak kartınızı son 6 hanesini 4402’ye SMS göndererek kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Ziraat Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri 4757’ye SMS göndermeleri gerekiyor.

1 – 14 Mart 2018 tarihli Metro katalog detaylarını sayfanın devamında incelemenize sunduk. Elektronik ürünler ve Ev tekstili gibi daha bir çok ürün kategorisi katalog detaylarında sizleri bekliyor.

Mobil cihazlarda kataloğ sayfalarını parmak hareketleri ile dolaşabilirsiniz.
Masaüstü cihazlarda mouse ile kataloğ üstüne gelerek mouse scroll düğmesini aşağı yukarı kaydırarak sayfalarda dolaşabilir veya kataloğ üstünde beliren ok tuşlarını kullanabilirsiniz.
Metro 1 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Metro 1 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu
Metro 1 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Metro 1 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

 

Metro market ile ilgili anlık kampanyaları takip etmek için https://www.metro-tr.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.