Happy Center Insert 8 – 21 Mayıs 2018 – Anneler Günü İndirimi

Sonraki

Happy Center markette anneler günü kampanyası düzenleyen markarlar arasına katılmış durumda. 8 Mayıs – 21 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak anneler gününe özel Happy Center insert kampanya detayları hemen altta incelemenize sunulmuştur.

Marketler zincirinden beklenmeyecek bir hareketle sadece kozmetik ürün kampanyalarına yer verilmiş bir broşürle karşımıza çıkıyor Happy Center. Mayıs ayı içinde düzenlediği 3.katalog kampanyası olan bu katalog’da Saç Bakım, Cilt Bakım ve Kişesel bakım ürünleriyle dolu dolu bir kampanya sizleri bekliyor.

Ağırlıklı olarak bayan kozmetik ürünlerine yer verilmiş 8 Mayıs Happy Center Insert kampanyalarında Erkek tüketiciler içinde az da olsa kampanyalı ürünler bulmak mümkün. Erkekler için olan kampanyalı ürünler ise şöyle listelenmiş; Nivea Formen After Shave Balsam + Köpük 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla Happy Center marketlerde ki yerini almış durumda. Gillette Blue2 Max 4’lü + 200 ml. Köpük Bundle Paket 7,95 TL, Gillette Series Tıraş Jeli 200 ml. Çeşitleri 7,95 TL’den satışa sunulmuştur.

Anneler gününe özel düzenlenen bu kampanya da Ağız bakım ürünlerinde de fırsatlar bulabileceğiniz Happy Center insert’te, seçili Colgate diş macunu ve diş fırçası ürünlerini 6,00 TL’den satın alabilirsiniz. Yine ağız bakım markalarından biri olan Signal seçili diş macunu ve diş fırçası ürünlerine 8,95 TL’den başlayan fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Ağız gargara suyu kullananlar için LISTERINE GARGARA çeşitleri 10,95 TL’den başlayan fiyatlarla Happy Center market raflarında ki yerini almış durumda.

Carrefour Aktüel Ürünler Kataloğu 9 Mayıs 2018 Kampanyaları

Happy Center insert kampanyalarında Cilt bakım ürünlerine de geniş yer verilmiş durumda. Seçili Nivea markalı ürünler 3,75 TL’den başlayan fiyatlarla, Seçili Arko markalı ürünler 2,90 TL’den başlayan fiyatlarla, Seçili Duru markalı ürünler 6,50 TL’den başlayan fiyatlarla, Seçili Dove markalı ürünler 9,95 TL’den başlayan fiyatlarla Happy Center kampanya fırsatlarında sizleri bekliyor. Anneler gününe özel Happy Center Insert kampanyaları 8 Mayıs Salı günü başladı ve 21 Mayıs Pazartesi gününe kadar devam edecektir.

Happy Center Insert 8 Mayıs 2018


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.