Gratis Yılbaşı İndirim Fırsatları 2018

Sonraki

2018 yılı sonuna yaklaştığımız şu günlerde kozmetik severler ve sevdiklerine hediye almak isteyen alışveriş severler, dört gözle bekledikleri Gratis Kozmetik’te yılbaşı indirimlerini kavuşmuş durumdalar.

Gratis yılbaşı indirim fırsatlar 20 Aralık – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olmak suretiyle Gratis kozmetik tarafından duyuruldu. Her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşı da büyük indirim fırsatları siz kozmetik severleri bekliyor. Bir çok kategoride indirime ev sahipliği yapan Gratis Yılbaşı indirim fırsatlarında yok yok.

20-31 Aralık 2018 tarihlerinde geçerli olacak Gratis yılbaşı indirimlerinde %50’ye varan kampanya indirimleri bulunmakta. Tüm makyaj markalarında, Tüm Şampuan ve Saç Kremi markalarında, Tüm Duş jeli markalarında Gratis Kart’a özel %40 indirim ve Tüm Hijyen markalarında Gratis Kart’a özel %30 indirim fırsatları sizleri bekliyor. Gratis indirim fırsatlarında ayrıca, seçili erkek ve kadın koku ürünlerinde %40 indirim, seçili yüz ve Cilt Bakım ürünlerinde %40 ve %50 indirim fırsatları sunulmuş durumda.

Her Gratis kampanyasında olduğu gibi seçili ürünlerde 3 Al 2 Öde kampanyası 2018 Gratis yılbaşı indirim fırsatlarında ki yerini almış bulunuyor. Her kampanya da hatırlattığımız gibi fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için mutlaka Gratis Kart sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz. Var olan indirimlere istinaden ekstra indirim fırsatları yakalamanız mümkün olabiliyor. 20 Aralık Perşembe günü başlayan Gratis yılbaşı indirim günleri 31 Aralık Pazartesi gününe kadar devam edecektir. Yine hatırlatmakta fayda gördüğümüz son konu ise, bu yılbaşı kampanyası mağaza stokları ile sınırlıdır.

2018 Gratis Yılbaşı İndirimleri

Gratis Yılbaşı İndirim Fırsatları 2018

Gratis Yılbaşı İndirim Fırsatları 2018


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.