Gratis İndirim Mayıs 2018 Kataloğu

Sonraki

Mayıs ayı boyunca geçerli olacak Gratis indirim fırsatları başladı! 5 Mayıs – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak Gratis indirim günleri kampanyasında yüzlerce ürün fırsat bulmak mümkün.

Gratis Mayıs ayı için yayımlanacak kampanya kataloğu kozmetik severler tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu. Her kataloğunda müthiş fırsatlar sunan Gratis, Mayıs ayı boyunca %50’ye varan indimler, 3 AL 2 ÖDE fırsatları, Gratis Kart’a özel ek kampanyalar ve artık geleneksel hale gelen ve her ay farklı markalar ile Gratis Kart sahiplerine çeşitli indirim ve avantajlar sunmaya devam ediyor.

Gratis 23 Mayıs 2018 Hafta Sonu İndirimi

Gratis onlarca kampanyasına ek Mayıs ayında geçerli olacak Maximum Kredi Kartı sahipleri tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde, 10 TL MaxiPuan kazanma fırsatı elde edecekler. Kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Maximum Kredi Kartı kampanyası 1 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Gratis indirim fırsatlarında yer alan bazı fırsatlara kısaca göz atalım;

  • L’oreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu 70 ml. Ürün Çeşitlerinde %20 indirim!
  • com.tr adresinde geçerli 350 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinizde 50 TL indirim!
  • LTB mağazalarında sezon ürünlerinde geçerli %25 indirim!
  • com adresinde sepette anında %10 indirim!
  • Benri Sun Güneş Bakım Ürün Çeşitlerinde %25 indirim!
  • Life In Gıda Takviyesi Ürün Çeşitlerinde 3 AL 2 ÖDE fırsatı!
  • Seçili MAYBELLINE NEW YORK ürünlerinde %20 indirim!
  • Seçili Max Factorürünlerinde %20 ve %30 indirim fırsatları!

The Balm ürünleri bir çok bayan tüketici tarafından ilgiyle takip edilmekte. Gratis kozmetikte genelde indirim fırsatlarında mutlaka the Balm ürünlerine yer vermektedir. Mayıs ayı boyunca The Balm Mr. Write Göz Kalemi Çeşitleri 46,90 TL, The Balm Batter Up Kalem Far Çeşitleri 36,90 TL ve The Balm Brow Pow Kaş Farı Çeşitleri Gratis Kart ile 29,90 TL fiyatlardan satışa sunulmuştur.

Gratis Anneler Günü İndirimi 5 – 13 Mayıs 2018

5 Mayıs tarihinde başlayacak Gratis indirim fırsatları kataloğu tam 40 sayfadan oluşmaktadır. 31 Mayıs 2018 Perşembe günü sona erecek Gratis kampanyalarında yer alan tüm ürünleri görsel olarak incelemenize sunuyoruz. Gratis katalog fırsatlarında yer alan bir çok kampanyadan yararlana bilmek için Gratis Kart sahibi olmalısınız.

Gratis İndirim Mayıs 2018


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.