Gratis Anneler Günü İndirimi 5 – 13 Mayıs 2018

Sonraki

Gratis kozmetik marketin Mayıs ayı kataloğunu beklerken, aslında beklediğimiz asıl kampanyasını duyurmuş oldu. 5 – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Gratis anneler günü indirimi Cumartesi günü başlıyor.

Gratis indirim fırsatlarında görmeye pek alışık olmadığımız bir kampanya ile devam etmek istiyoruz. Gratis Anneler Gününe özel 5 – 13 Mayıs tarihleri arasında Gratis Kart ile yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde Cinemaximum sinemalarından 2 Adet Sinema Bileti HEDİYE ediyor. Her zaman kampanyaları sizlere bildirirken Gratis Kart’ınızı mutlaka yanınızdan ayırmamanızı tavsiye ediyoruz. Sinema seveler için güzel bir kampanya olmuş diyelim.

Watsons Anneler Günü İndirimi 2018

Anneler gününe özel düzenlenmiş olan Gratis indirim günleri kampanyasında %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor. Bu indirimlerle beraber seçili bir çok üründe Gratis Kart’a ekstra %10 indirim daha kazanabilirsiniz. Bitti mi tabii ki hayır! Her kampanyasında görmeye alıştığımız 1 ALANA 1 BEDAVA fırsatları anneler günü kampanyasında da devam ediyor.

5 Mayıs itibariyle Yüz Bakım ürünlerinde %40 ve %50 indirim oranlarına sahip ürünlerinden, %30 ila %50 arasında indirim oranlarına sahip Makyaj ürünleri, %40 indirim oranlarına sahip Ağız Bakım ürünlerinden Gratis anneler günü indirimi çerçevesinde yararlanabilirsiniz.

Gratis’e özel Şampuan ve Saç Bakım ürünlerinde, Gratis’e özel Tek Kullanımlık Maske Ürünlerinde, Nivea Vücut Bakım ürünlerinde, Arko Nem Soft Vücut Bakım Ürünlerinde, Veet Epilasyon Ürünlerinde, Vaseline Vücut Bakım ürünlerinde, Body Nature Epilasyon Ürünlerinde %40 indirim fırsatları bulabilirsiniz.

Yaz günleri kendisini göstermeye başlamışken kozmetik firmaları da Güneş ürünlerini bir biri ardına tüketicilerin beğenisine çeşitli kampanyalar ile sürmeye başladılar. Gratis anneler günü indirimi kampanyasında Benri Güneş Bakım ürünlerine %40 indirimli sahip olabilirsiniz.

Happy Center Anneler Günü İndirimi 2018

Anneler gününe özel Gratis indirim günleri kampanyasında Günlük İhtiyaç ürünlerinde Benri markası bir çok ürününe 1 ALANA 1 BEDAVA ve 3 al 2 ÖDE fırsatı düzenlemiştir. Benri markasının Cep ve Islak Mendil ürünlerinde, Oda Kokusu ürünlerinde ve Ayak bakım ürünlerinde çeşitli fırsatlar sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Gratis anneler günü indirimi kampanyasında yer alan yüzlerce ürünü incelemek için aşağıda ki görsele tıklayabilirsiniz.

Gratis Anneler Günü İndirimi 5 Mayıs 2018


6 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.