Gratis 23 – 27 Mayıs 2018 Hafta Sonu İndirimi

Sonraki

Gratis Mayıs ayının son indirim kampanyası ile karşımıza çıkıyor. 23 – 27 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlediği Gratis hafta sonu indirimi kampanyasında onlarca üründe fırsatlar bulmak mümkün. Mayıs ayının son Gratis indirim günleri kampanyası detayları aşağıda paylaşılmıştır.

23 Mayıs Çarşamba günü başlayacak Gratis hafta sonu indirimi kampanyasında, %50’ye varan indirim fırsatları ve seçili ürünlerde Gratis Kart’a özel ekstra %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Yaz geldi çattı ve tatil planları uygulanmaya şimdiden başlandı. Tatil’de en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin balında gelen Güneş Bakım ürünleriyle ilgili Gratis indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Benri ve Bea Beauty marka güneş bakım ürünlerinde %40 indirim, diğer markalara ait Güneş Bakım ürünlerinde %30 indirim sizleri bekliyor.

Gratis kozmetiğin tüm kampanyalarında sabırsızlıkla beklenen fırsatlarından olan 1 ALANA 1 BEDAVA ve 3 AL 2 ÖDE kampanyaları Gratis hafta sonu indirimi fırsatlarında sizlerin beğenisine sunulmuştur. 23 Mayıs Gratis indirim günleri kampanyasında, Bebek ürünlerinden Erkek Bakım ürünlerine, Ağız Bakım ürünlerinden Makyaj ürünlerine kadar daha bir çok muhteşem ürünü çok uygun avantajlı fiyatlardan satın alabilirsiniz. Alışverişlerinizde Gratis Kartınızla harcama yapmayı unutmayın. Böylelikle ekstra avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Gratis 23 Mayıs 2018 Hafta Sonu İndirimi

 


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.