CarrefourSA Ramazan Erzak Kolisi Kampanyaları 2018

Sonraki

Ramazan ayının gelmesiyle bir çok markanın satışına başladığı Ramazan Erzak Paketi kampanyaları Carrefour markette başlamış durumda. Carrefour aktüel ürünler çerçevesinde sadece Ramazan paketi kampanyalarına ayrılan 4 sayfalık katalog detayları hemen altta.

CarrefourSA market, Ramazan ayında ihtiyacı olanlara ve sevdiklerine hediye edebilecek erzak paketi arayanlar için 4 farklı koli oluşturmuş durumda. Klasik Ramazan Kolisi, Süper Ramazan Kolisi, Mega Ramazan Kolisi ve Lüks Ramazan Kolisi şeklinde segmentlere ayrılmışdurumda. 29,90 TL’den başlayıp 99,90 TL’ye kadar çıkan fiyatlarıyla satın alabileceğiniz Ramazan Erzak paketleri detayları yazımızın devamında.

13 kalem ürün bulunana Klasik Ramazan Kolisi %50 tasarrufla 60 TL yerine 29,90 TL’den, 23 kalemden oluşan Süper Ramazan Kolisi %34 tararrufla 90 TL yerine 59,90 TL’den, 25 kalemden oluşan Mega Ramazan Kolisi %36 tasarrufla 110 TL yerine 69,90 TL’den ve 30 kalemden oluşan Lüks Ramazan Kolisi %40 tasarrufla 175 TL yerine 99,90 TL fiyattan satışa sunulmuştur.

Ramazan erzak paketine alternatif olarak çıkarılmış, CarrefourSA alışveriş çeki veya Kurumsal Hediye kartları kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Çalışanlarınızı, bayilerinizi, müşterilerinizi, acentalarınızı ve iş ortaklarınızı CarrefourSA Alışveriş Çeki, Elektronik Kart veya Kurumsal Hediye kartı ile ödüllendirebilirsiniz. Gıda’dan Elektroniğe, Mobilyadan tekstile kadar bir çok ihtiyacı, tek bir noktadan hesaplı bir şekilde karşılayabilir ve sizlerde alım miktarınıza göre değişen çeşitli iskonto oranlarından faydalanabilirsiniz.

Metro Market Ramazan Erzak Paketi 2018 Kataloğu

Carrefour aktüel ürünler kampanyalarının yanında Ramazan ayına özel düzenlenen erzak paketi fırsatlarından biran önce yararlanmaya çalışın. Ramazan kolisi siparişleriniz carrefoursa.com web adresinden veya 444 10 00 numaralı Ramazan kolisi sipariş hattından verebilirsiniz. Ramazan erzak kolisi fırsatları 1 Mayıs – 14 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Carrefour Ramazan Erzak Kolileri 2018


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.