Carrefour 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sonraki

Carrefour hiper market indirimleri hız kesmeden devam ediyor. Mart ayının son günlerinde başlayacak Carrefour indirim fırsatları broşürü 29 Mart – 11 Nisan 2018 dönemi için yayınlandı. Bu broşür özellikle temizlik ürünlerine inanılmaz kampanyalar sunuyor.

Bahar aylarının kendisini gösterdiği şu günlerde markalarda ürünlerini buna göre kampanyalar düzenleyerek satışa sunma eğilimi gösteriyorlar. Carrefour 29 Mart Perşembe günü başlayacak kampanyasında bir çok temizlik markasının fırsatlarını ayağınıza kadar getiriyor. Vakit kaybetmeden hemen aşağıda avantajlı fiyat etiketlerine ve indirimlerine sahip temizlik ürünleri listesini sunuyoruz sizlere.

12 – 25 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli Carrefour Aktüel fırsatları kampanyası başladı!

29 Mart Temizlik ürünlerinde ki Carrefour indirim fırsatları;

  • Ariel Matik Çamaşır Deterjanı 4 kg. 29,90 TL (4,50 TL değerinde Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı 675 ml. hediye)
  • Parex Twister Temizlik Seti 59,90 TL (12,90 TL değerinde Parex Fiora Koca Hediye)
  • Parez ürünlerinden 25 TL’lik ürün alımı yapanlara SİNEMA BİLETİ HEDİYE ediliyor! Kampanya detayları için ve kampanyaya katılmak için telefonunuza JustSnap uygulamasını indirmelisiniz.
  • Parex Eldivenlerde %40 indirim
  • Parex Mikrofiber Bezlerde %40 indirim
  • Parex Butterfly Saklama Kutularında ve Boxx Çöp Kovalarında %50 indirim
  • Carrefour marketlerden 40 TL’lik Scotch Brite alışverişlerinizde Opet yakıt istasyonlarında geçerli olacak 15 TL’lik Opet Yakıt Kart hediye edilecektir. Ayrıca Scotch-Brite ürünlerinde %30 indirim fırsatı bulunmaktadır.
  • Carrefour 29 Mart indirim fırsatlarından 40 TL ve üzeri Vileda alışverişlerinize Cinemaximum sinema bileti hediye edilecektir.
  • Finish Hepsi 1 Arada Max 130 Tablet ürünü alana Vileda Temizlik Seti Şok fiyatla Carrefour marketlerde sizleri bekliyor.
  • Muscle, Pronto veya Glade markalarından toplamda 20 TL’lik her alışverişinize Penti’den 10 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Carrefour indirim fırsatlarında daha bir çok temizlik ürününde hediyeli kampanyalar sizleri bekliyor. Kampanyaları Carrefour aktüel kataloğunda bulabilirsiniz.

29 Mart – 11 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak Carrefour indirim fırsatları kataloğu tam 40 sayfadan oluşuyor. Binlerce ürün arasında mutlaka sizlerde kendinize uygun avantajlı ürünler mutlaka bulacaksınız. Unutmayın Carrefour aktüel fırsatları stoklarla sınırlı olacaktır.

Carrefour indirim fırsatları 29 Mart 2018


3 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.