Bim 25 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sonraki

Bim market’in 25 Mayıs tarihinde başlatacağı kampanya fırsatları broşürü yayında. Her hafta merakla beklenen Bim indirim broşüründe bu hafta hangi üründe hangi kampanyalar var, detaylar aşağıda paylaşılmıştır.

Bim televizyon fırsatları 25 Mayıs tarihi itibariyle devam ediyor. 50’’ JVC marka 4K Ultra HD televizyon Bim marketlerde ki yerini alacak. Dahili uydu alıcıya sahip bu televizyonda, Wi-fi, 2 adet USB, 3 adet HDMI giriş bulunmakta. Bluetooth özelliğide bulunan JVC Smart TV’yi 3 Yıl Garantili olarak 1.999 TL fiyattan satın alabilirsiniz. Bu televizyonla beraber satın alınabilecek diğer bir ürün ise Raflı TV Ünitesi’nide 129,00 TL fiyattan satın alabileceksiniz.

Günümüzde her türlü cihazla internetten film seyretme ve müzik dinleme imkanımız bulunmakta. Bundan dolayı film ve müzik keyfimizi katlayacak harici cihazlar piayasaya sürülmüştür. Bu cihazlardan biri de Sound Bar’lardır. Şık ve yer kaplamayan tasarımlarıyla hem dekor olarak hemde zevkinizi katlayabileceğiniz LG SK1 Sound Bar ürünü 25 Mayıs tarihinde Bim mağazalarında satışa sunulacaktır. 2 kanallı hoparlör sistemine sahip cihazda, 40 Watt ses çıkış gücü bulunmaktadır. Kutu içinden optik kablo ve kumanda çıkmaktadır. Ürün 2 Yıl LG Türkiye garantisi ile 349,00 TL fiyat etiketiyle satılacak.

Şok 23 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Akıllı telefonlar çok fazla pratiklik sağlasa da maalesef günümüzde bile bataryaları yetersiz kalmaktadır. İşte tam da bu durumda kimileri için can yeleği görevi görecek Taşınabilir Şarj Aleti cihazları piyasaya sürüldü ve oldukça büyük bir ilgi gördü. Bu cihazları çeşitli markalara ait piyasada bulabilirsiniz. Tabii her cihazda olduğu gibi kaliteli ve kalitesiz olarak ayrılan bu cihazlarda genelde marka ürünler tercih edilmektedir. 25 Mayıs tarihi itibariyle Xiaomi 10.000 mAh Taşınabilir Şarj aleti kampanyası Bim indirim fırsatlarında ki yerini almış durumda. İki yönlü hızlı şarj, Led göster ışığı, Lityum polimer piller özellikleri barındırıyor. Kutu içeriğinden 1 adet micro USB kısa kablo çıkmaktadır. Xiaomi Taşınabilir Şart Aleti ürününü Bim marketlerden 59,90 Tl fiyattan satın alabilirsiniz. Evlerde kullanabileceğiniz diğer bir şarj cihazı ise Samsung TA20 Hızlı Şarj Aleti Samsung Türkiye garantili olarak 49,90 TL fiyattan satışa sunulacaktır.

Bim İndirim Broşürü 25 Mayıs 2018


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.