Bim 18 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sonraki

Bim 18 Mayıs tarihli kampanya broşürünü yayımladı! Bim indirim kampanyası 18 – 24 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olup, Giyim’den Ankastre sete kadar bir birinden farklı kategorilerde fırsatlar sizleri bekliyor.

Eskiden mutfaklar için lüks olan ankastre setler, günümüzde bir çok markadan uygun fiyatlarla ankastre set sahibi olunabiliyor. Bim indirim broşür kampanyalarında her zaman öne çıkan 1 veya 2 ürün hep olmuştur. Bu bazen bir televizyon bazen de cep telefonu olabiliyor. Ama bunun bir standardı yok tabii ki. İşte 18 Mayıs haftası KUMTEL 3’lü Ankastre Set Bim mağazalarında satışa sunulacaktır. A sınıfı enerji özelliği ile satışa sunulan Ankastre Set’te, 4 Gözlü Ankastre Ocak, 57 lt. İç Hacime sahip Ankastre Fırın ve 3 hız kademeli Alev’den etkilenmeyen, Manuel kapanan Ankastre Davlumbaz bulunuyor. Kumtel 3’lü Ankastre Set 2 Yıl garantili olarak 699,00 TL fiyat etiketi ile satılacaktır. Bu ürünü Bonus ve World kredi kartları ile Peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.

Bim 18 Mayıs kampanyalarında öne çıkan bir diğer ürün ise, REGAL 3 Çekmeceli Derin Dondurucu. A+ Enerji sınıfı ile çalışan cihaz, 112 litre brüt hacim ve 102 litre Net hacime sahiptir. Mekanik kontrollü ve Değiştirilebilir kapı açılış yönü ile ergonomik kullanım sağlamaktadır. Vestel Servis Güvencesiyle 2 Yıl garantili olarak satılacak REGAL Derin Dondurucu 449,00 TL fiyat etiketine sahip. Bu üründe Bonus ve World kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile satın alınabilir.

A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu‘nu İncelediniz mi?

Bim indirim kampanyalarının en gözde ürünlerinden olan Çok amaçlı Dolap’ta 18 Mayıs kampanyalarında yerini almış. 109,00 TL’den satış Sunulacak dolabı peşin fiyatına 6 taksitle satın alabileceksiniz. Bim broşür kampanyasında ayrıca Tava, Sahan, Cam tabak, Çay seti, Servsi seti ve Kurabiyelik gibi mutfaklarımızda bolca ihtiyaç duyduğumuz züccaciye ürünlerini de bulabilirsiniz. 3 Sayfadan oluşan Bim indirim broşürü görsellerini incelemenize sunuyoruz.

Bim İndirim Broşürü 18 Mayıs 2018


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.