Bim 11 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sonraki

11 Mayıs tarihinde başlayacak Bim indirim kampanyası duyuruldu. 11 Mayıs Cuma günü Bim marketlerde hangi ürünler yer alacak? Hangi kampanyalar bu katalogda? Detayları hemen aşağıda paylaştık.

Bim marketlerde öyle güzel kampanyalar düzenleniyor ki bir çok tüketici ara ara düzenlenen bu fırsatları dört gözle bekler duruma gelmiştir. Bim indirim fırsatlarında 11 Mayıs haftası Xiaomi Cep telefonu kampanyası düzenlenmiştir. Xiaomi RedMi 5 Plus modeli cep telefonuna 999,00 TL fiyattan Bim market raflarında ki yerini alacaktır. Çift hatlı olan bu modelde, 12 mp arka ve 5 mp ön kamera bulunmaktadır. 5,99 inç ekran büyüklüğüne sahip cihaz, 3 GB Ram ve 32 GB dahili hafıza ve Android işletim sistemi ile gelmektedir. 4.5 G İnternet desteği bulunan bu telefon pahalı modellerinde bulunan özellikleri barındırmaktadır.

Bim indirim broşüründe yer alan diğer dikkat çekici ürünlerden biri olan Fakir Dik Durabilen Süpürge kampanyası bulunuyor. 79 DB iyileştirilmiş ses seviyesi ve 1 lt. toz haznesi gibi özellikler barındıran Fakir Elektrikli süpürgeyi 109,90 TL ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Sırada bayanları sevindirecek bir üründe var. King Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak 11 Mayıs itibariyle Bim marketlerde 75,00 TL fiyat etiketi ile satışa çıkacaktır.

Şok Hafta Sonu İndirimleri 12 Mayıs 2018 Kataloğu Yayında!

Ramazan ayına günler kala özellikle marketlerde Ramazan erzak paketleri kampanyaları düzenlenmeye başladı. Bim market diğer markalardan farklı olarak sabitlenmiş erzak yerine Bim Hediye Kartı çıkartarak tüketicilere farklı ve esnek bir seçenek sunmuştur. İş yerinde çalışanlarınıza, ihtiyaç sahiplerine veya sevdiklerinize 50 TL ve 100 TL olmak üzere iki farklı HEDİYE KARTI seçeneği sunuyor. Kartları tüm Bim marketlerde alışveriş tutarınıza göre parça parça kullanabilirsiniz. Bim hediye kartları 1 Yıl boyunca kullanılabilir.

Yukarıda kısaca 11 Mayıs Bim indirim fırsatlarında sizleri bekleyen ve avantajlı fiyatlara sahip ürünlerden bahsettik. Bim indirim broşüründe ayrıca saatler, Tencere seti, Cam ürünleri, Giyim tekstili, Ayakkabı ve Terlik kampanyaları da bulunmaktadır. 15 Mayıs Salı indirimleri ile beraber toplamda 4 sayfadan oluşan bu kataloğu görsel olarak ta incelemenize sunuyoruz.

Bim İndirim Broşürü 11 Mayıs 2018


1 Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.